Kargo Yükleniyor…

Hizmetlerimiz

Aynı gün teslimat

Gönder-Al

Gönder-Al hizmeti ile alıcının gönderimlerine dair imzaladığı belgelerin yine Arşın Kargo tarafından göndericisine geri getirilmesi sağlanmaktadır. Gönder-Al, gönderimi yapılan kargoların tesliminde, gönderici tarafından hazırlanmış olan matbu belgenin ya da irsaliyesinin ilgili nüshasının alıcıya imzalatılarak, göndericiye geri getirilmesi hizmetidir. Özellikle zincir mağazalara satış yapan firmaların, teslimat yapıldığına dair kanıt olarak imzalı belge dönüşüne ihtiyaç duymaları doğrultusunda tasarlanan bu hizmeti Arşın Kargo sözleşmeli çalışan müşterilerine sunmaktadır.

Aynı gün teslimat

SMS BİLGİLENDİRME:

Alıcıya SMS: Göndericinin talebi doğrultusunda, kargonun çıkış şubesinde taşıma faturası kesildiği anda alıcıya yapılan SMS bilgilendirme hizmetidir. Göndericiye SMS: Göndericinin talebi doğrultusunda, kargonun alıcısına teslim edildiğinde göndericiye teslim bilgisi içeren SMS iletilme hizmetidir.

Aynı gün teslimat

Akşam Teslimat

Akşam Teslimat, Gündüz evinde bulunmayanların kargolarını mesai saatleri dışında, yorulmadan, kapıda teslim almalarını sağlar.

Aynı gün teslimat

Size Özel Müşteri Hizmetleri

Gönderinin Güncel Durumu - Teslimat Süreleri - Taşıma Ücretleri - Gönderi İhtiyacına Uygun Servis Çeşitleri - Ödeme Şekilleri - Tehlikeli Madde ve Kıymetli Eşya Gönderme Kuralları - Gerekli Evrak Detayları - Özel Paketleme ve Sigorta Hizmeti - Dış Ticaret Gümrük Kuralları - Ordino Bilgileri

Aynı gün teslimat

Aynı Gün Teslimat

Arsin Kargo sizler için Aynı Gün Teslimat kargo hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmet paketi sadece kişiler arasında değil aynı zamanda e-ticaret sitesinden - kişiye veya kişiler ile e-ticaret sileri arasında da çok rahat bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Eğer siz de aynı gün teslimat gönderi için hızlı ve kaliteli bir kargo firması arıyorsanız Arsin Kargo olarak Bizleri tercih edebilirsiniz.

Aynı gün teslimat

Tahsilatlı Kargo

Sadece kargolarınızın taşıması hizmeti ile kalmayıp, isteğiniz doğrultusunda gönderdiğiniz ürünlerin mal bedellerini de tahsil edip, hesabınıza yatırıyoruz. Bu hizmetimizden faydalanabilmek için sözleşmeli müşterimiz olmanız gerekmektedir.

Aynı gün teslimat

Raporlama Hizmeti

Kargo gönderimlerinize dair istediğiniz detayda raporlama ihtiyaçlarınızı Arşın Kargo tarafından sizlere sunulan birden fazla alternatif ile gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı gün teslimat

Yurtdışı Hizmetleri

Uluslararası pazarın ihtiyaçları ile uyumlu, esnek ve dinamik yapımızla müşterilerimizi dünyaya taşıyoruz. Uluslararası çözüm ortaklarımız, teknolojik altyapımız ve entegrasyon sistemlerimiz ile dünyanın 220’yi aşkın ülkesine kolay ve güvenilir teslimat yapıyoruz. ETGB düzenlenmesi ve gümrük işlemlerini sizin için kolay hale getirerek mikro ihracat yapmanıza imkan sağlıyoruz. Sizinle aynı dili konuşan, ihracat süreçlerini bilen, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunan müşteri temsilcilerimiz ile iş ortağınız olmak için her zaman yanınızdayız.

0 850 308 6060